קצת עלינו

מי אנחנו?

אתם בטח סקרנים מאוד לדעת מי אנחנו, ומה אנחנו עושים כאן? למה לקנות דרכנו?
הרבה שאלות עולות לכם במחשבות. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין!
store4family הינה חברה המשתפת פעולה עם חברות גדולות כמו AliExpress. ומתרחבת לעוד שותפים בעתיד.

איך רוכשים מוצר ?

על מנת לרכוש מוצר יש ללחוץ על כפתור קנה עכשיו והאתר יפנה למוצר הנבחר כדי לבצע את הרכישה באלי אקספרס כרגיל המוצרים באתר הם מספקים טובים ומוצרים איכותיים כל מוצר נבדק בקפידה ללא דמי משלוח המוצר מגיע בין חודש לחודשיים , ישנם מוצרים שמגיעים אחרי שבועיים, המוצר יגיע לקרבת מקום המגורים לפי כתובת שמזינים בעת ביצוע ההזמנה. באתר שלנו כל המותגים מקוריים, והמוצרים באתר מחנויות מורשות באלי אקספרס ומוכרים אמינים אתם יכולים לפנות למוכר בכל שאלה , אנחנו ממש מקפידים על חנויות מורשות ויש הגנת הצרכן שזה אומר שהכסף לא מגיע ישירות למוכר אלא לאתר אלי אקספרס והם מעבירים את התשלום למוכר כדי להגן על הצרכן עד לקבלת המוצר בכל קנייה מרגע אישור קבלת המוצר יש פרק זמן של שבועיים בהם אתם מוגנים תחת זמן הגנת הצרכן ולכן עם קבלת המוצר יש לבדוק את המוצר שעובד שלא פגום להתרשם מהמוצר אם המוצר תקין לאשר את קבלת המוצר במידה והמוצר לא תקין יש לפתוח מחלוקת במידה והמחלוקת נסגרה לטובתכם ישנו החזר כספי לחשבון הבנק בפרק זמן של 3 עד 15 ימי עסקים המוכר יכול להציע לכם הצעה חלופית שתתקבל על ידכם או לדחות את המחלוקת שלכם כלא מוצדקת באישור אתר אלי אקספרס ברב המקרים המחלוקות מתקבלות בהבנה ונמצא פתרון לטובת הלקוח. 
store4family מעניקה לכם אתר בעברית שמרכז את כל המוצרים הכי נחשקים, להיטים, איכותיים וזולים באתר אחד. אנחנו דואגים שיותר לא תצטרכו לחפש ולחקור בתוך כל אתרי האנגלית שמסבכים אתכם. וחוסכים לכם זמן וכסף. אנו דואגים שכל המוצרים באתר יהיו מספקים מפורסמים עם מוצרים איכותיים וגם כן זולים! כן זה אפשרי..
חפשו אותנו באינסטגרם – store4family.s4f  https://www.instagram.com/store4family.s4f
חפשו אותנו בפייסבוק –  https://www.facebook.com/Store4family-2089962487708575/?modal=admin_todo_tour
חפשו אותנו בפייסבוק – https://www.facebook.com/store4familys4f-108499593857584/?eid=ARBGnKawq7rXaYsQjRba-An2v6p_kjPGNwy4fCJMTvPDpOlGkEroodE0iDHU7cujrJFTH7-X8XVv9jYp
אנחנו מקווים שתיהנו מאתרינו ככל שניתן וזמינים למענה בכל שעה store4family@mall-online.com או דרך טופס יצירת הקשר 

בברכה צוות store4family