משחקים לפעוטות

משחקים לפעוטות

משחקים לפעוטות | משחקי תינוקות | צעצועים לתינוקות | משחקים לגיל הרך | משחקים לגיל שנה וחצי

8 רעיונות של משחקי תינוקות או משחקים לפעוטות

בשבועות הראשונים את עדיין לפני השלב שבו יש להתארגן על צעצועים לתינוקות. לא צריך משחקי תינוקות כלל, משחקים לפעוטות קיימים כמובן אך את עדיין נהנית בעיקר מלהביט ברך הנולד בזמן שהוא ישן.. אבל עד מהרה הוא נעשה ער ומתעניין יותר בעולם הסובב אותו.

משחקי תינוקות לחיבור האם עם הרך הנולד

תינוקות זקוקים לתשומת לב מהסביבה ומההורה בפרט. הנה כמה רעיונות לחוויות מהנות ואיך להתחיל בהדרגה עם משחקים לפעוטות / משחקי תינוקות.

1. משחקים לגיל הרך באופן טבעי – להתיז

למים יש השפעה כל כך מרגיעה ובפרט על תינוקות – אל תהססי לנצל זאת בכל עת. לעשות אמבט לתינוק שלך כחוויה. מים הם אחד הרעיונות הטובים למשחקים עם תינוקות. את משתמשת בידיים שלך, בספוגים ומשפכים כדי להתיז מים על החלקים השונים בגופו. כאשר התינוק שלך יכול לשבת, אפשר להמציא משחקי תינוקות עם המים, לדוגמה לפרוש ניילון על הרצפה להניח מחבת מים רדודים עם הרבה ספלים, ספוגים, כפיות ולראות איך התינוקות משחקים עם עצמם. . (אפילו עם כמויות קטנות של מים, חשוב לעולם לא להשאיר את התינוק ללא השגחה במהלך משחק מים – אפילו לא לשנייה

משחקי תינוקות מומלצים

2. משחקים לגיל שנה – לנער, לקשקש ולגלגל

ממלאים בקבוקי מים ריקים עם דברים מעניינים – אורז, לחצנים, ג’לי, מים מעורבים בסבון נוזלי, צבעי מאכל או שמן. משחקים לגיל שנה , משחקים לגיל שנה וחצי, לפעמים עמוסים גירוים פה נוכל לעניין את התינוק במשחקים לתינוקות שלא יעמיסו על גילם. זה אחד המשחקים לקטנטנים שלא מאכזבים. הם יאהבו לרדוף אחרי הבקבוק מלא מים צבעוניים, או כל חומר אחר, ולהביט בזמן  שהוא מתגלגל על ​​הרצפה. אם הגיל המיועד הוא משחקים לגיל שנה, משחקים לגיל שנה וחצי, יוכלו גם לגלגל את הבקבוק בעצמם ולנסות לתפוש אותו. תוך כדי עבודה סמויה על מוטוריקה.

3. רגע לפני צעצועים לתינוקות –  קצת זמן בחוץ

לפעמים זה אולי נראה כמו הרבה מאמץ רק כדי לצאת החוצה, אבל אל תזלזלי בהשפעה החיובית של קצת אוויר צח על התינוק שלך. “כשתצאי מהבית, באופן טבעי את תרגעי ותפסיקי לחשוב על כל העבודות שצריך לעשות, וכך תהיי קשובה יותר לתינוק שלך, ” אומר בלאקסל. אפשר להתחיל עם להוציא את התינוק שלך מתוך העגלה, למשוך עלה מהעץ  ולתת לו למשש אותו. הניחי את ידו על גזע העץ ואם האזור נקי אפשר לשים אותו על הדשא ולתת לו להרגיש את הסביבה. לחוש את הטבע סביבם נותן לתינוקות הבנה  מאילו חומרים העולם שלהם עשוי דרך מגע במקום רק באמצעות מה שהם רואים. כמובן שאפשר לשלב את הבילוי עם משחקים לתינוקות ואפילו משחקים לפעוטות או צעצועים לתינוקות, מה שרלוונטי לגיל שלו/ה, אך הקסם הוא השילוב.

אחסון משחקים לפעוטות

מוצרים מומלצים לרך הנולד

4. משחקי תינוקות עם כדור פיזיו

כדור ההתעמלות הגדול שלך לא צריך לאסוף אבק עד שתחזרי לכושר. השתמשי בכדור עבור כל שלבי ההתפתחות של התינוק שלך בשבילו – זה מקום רך, קופצני ויהיה  גם לך כיף לשבת בזמן שאת והתינוק משחקים. מתאים למשחקים לגיל שנה , משחקים לתינוקות וגם משחקים לפעוטות כל אחד בהתאם לפי היכולות, את האמא ואת תדעי להרגיש את התינוק. לדוגמא אפשר  להחזיק  את התינוק בצורה מאובטחת על הכדור עם שתי הידיים שלך לגלגל אותו מעט מאוד בכיוונים שונים. זו תחושה מעולה בשבילו ודרך טובה להעביר לתינוק ביטחון בזמן תנועה דרך משחקי תינוקות וברגע שהתינוק שלך יתחיל לזוז לבדו, הוא יהנה לדחוף את הכדור הענק הזה על הרצפה ולרדוף אחריו.

5. משחקי תינוקות קלאסיים

כיסוי הפנים שלך עם הידיים, ולאחר מכן להרפות עם “קוקו!” נלהב, מוכר כפתיח למשחקי תנוקות. תינוקות אוהבים להיות מופתעים כאשר הם לומדים כי דברים שהם לא יכולים לראות עדיין קיימים, אפשר לשדרג את משחקי התינוק  על ידי התכופפות למטה מחוץ לטווח ראייתו והופעה מחדש עם כובע על הראש, או פרצוף מצחיק. לכסות  צעצועי תינוקות שברשותכם עם שמיכה ולשאול את התינוק שלך, “לאן הם הלכו? “. בנוסף הסקרנים יעריצו משחקים מוקדמים של מחבואים, ואת זה שאתם יוצאים ממקומות בלתי צפויים בבית.

6. משחקי תינוקות בזמן האכלה

ברגע שהתינוק שלך יכול לשבת בנוחות בכיסא הגבוה שלו, נסי להניח את החומרים הבטוחים והאכילים שלו על המגש שלו (לא שהוא צריך לאכול אותם, אבל אם יחליט להכניס אותם אל הפה, זה בסדר!). תני לתינוק לחקור את אצבעותיו במרקמים שונים, ניתן  לתת לו לשחק עם מרכיבים מן הארון שלך, או פשוט לשים נקודות של פודינג עבה או ג’לי על המגש, התינוקות משחקים ונהנים לשים את ידיהם ולעשות בלגן.  וכך הכרנו משחקי תינוקות –  תוצרת בית.

7. משחקי תינוקות בשילוב מוזיקה

מי אומר שתינוקות זקוקים רק לשירי ערש ולמוצרט? שלבי גם שירה וריקודים קצביים. משחקים לגיל הרך , משחקים לפעוטות או משחקים לתינוקות שכוללים מוזיקה משפיעה ישירות על מצב הרוח שלהם. ” סוגים שונים של מוזיקה מעוררים חלקים שונים במוח”, משחקים לקטנטנים בסגנון זה יכולים לעזור לתינוק לפתח שפה ומיומנות חברתית. חוץ מזה, זה כיף! אפשר לשלב רעשן, תוף, או כל דבר מוזיקלי כדי שיוכלו גם לקחת תפקידים פעילים.

8. משחקים לפעוטות עם כריות ושמיכות

כיף מתחיל בגיל צעיר! שימי שמיכה גדולה על שולחן ושבי מתחת עם התינוק הקטן שלך על הברכיים שלך שינוי זווית נותן פרספקטיבה חדשה על העולם. נהוג לחשוב שאוהל, מבצר, וכו’..  הם יותר משחקים לגיל שנה וחצי ומעלה אך אין סיבה. גם לתינוקות קשה לשבת כל הזמן ולהיות באותם מקומות.  שני את מקומו ושימי אותו בתנוחות שונות על הבטן, זקופים בזרועותיכם, על הברכיים, על הכתף וכו.. כשהילד גדל, תנו לו לזחול על ערימות של כריות, וליצור שבילים ומנהרות עם כריות הספה, משחק זה התגלה כאחד ממשחקי התינוקות האהובים.

משחקים לשחק עם התינוק שלך

יש הרבה משחקים שכיף לשחק עם התינוק שלך אז הראי לו שאת מתרשמת ממנו, התינוק מושיט יד אל הצעצוע שאת מחזיקה מעט מעליו. הוא מניף את אגרופיו, תופס את זה ו – הידד! הוא יוצר קשר. כמובן, פנקי אותו עם שבחים. אחד הפלוסים במשחק עם התינוק שלך הוא היכולת לעודד, ומחקרים חדשים מראים כי ההתלהבות שלך עושה יותר מאשר רק להביא חיוך על פניו, אלא ממש עוזר ליצור קשרים חיוביים במוח עבור מערכות יחסים עתידיים ועבור למידה והפנמה .

אומנם זה לא צעצועים לתינוקות אבל חשוב לא פחות

דברי על היום שלך, תני לילד זמן להגיב או לחקות את התנועה, צליל, הבעה שלך וליצור קשר חזרה. על ידי כך, את יוצרת תחושה של שותפות משמעותית.

מתי לקחת הפסקה

את רוצה לעורר את התינוק עם משחקי תינוקות כדי להניע את המנועים שלו, אבל היזהרי לא להציף אותו. כך חשוב לזהות את הרמזים ואם התינוק לא להוט על המשחק הקיים תוכלי להחליף אותו. טוב שיהיו בבית כל מיני צעצועים לתינוקות  ושיהיו מגוון משחקים לתינוקות על מנת לאפשר לתינוק לבחור מה מסקרן אותו באותו הזמן. כשקונים משחקי תינוקות יש לשים לב למה המשחק מספק ברמה התחושתית או ההתפתחותית. כמעט לכל המשחקים לגיל הרך יש אלמנט מקדם או מרגיע אז המון בהצלחה!

*הכתבה תורגמה מאתר Toddlers

משחקים לפעוטות

צעצועים לתינוקות

משחקי תינוקות

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

משחקים לפועטות
Average rating:  
 1 reviews
 by אבי

משחקים לתינוקות זולים ביחס למחירים בארץ!

מי אנחנו

סטור פור פמילי מציעה מוצרים בזיל הזול. הנה הזדמנות אדירה להינות מהבחירה המיוחדת של מוצרי איכות שהאתר מגיש. אנו גאים ושמחים להציע לכם את המוצרים הכי טובים שיש במחירים הנמוכים ביותר. STORE4FAMILY היא חנות און ליין שדואגת למצוא לכם מוצרים איכותיים במחירים זולים ביותר לכל צרכי הבית. אצלנו תמצאו את כל הנחוץ ממוצרי בית ומשפחה. סופסוף אפשר לקנות וליהנות ואפילו לבזבז, כי הרי במחירים כמו אלה זוהי תמיד עסקה משתלמת. מעכשיו מחברים בין מה שרוצים ומה שנחוץ. אצלנו אפשר את שניהם. נהנים מהחופש לבזבז על עצמיכם וקרוביכם. חווית קניה לעולם לא הייתה נוחה כל כך. כאן תמצאו כל מה שנחוץ ושימושי: בגדים בשבילו, דברים לאשה ובוודאי כל מה שצריכים לילדים ולבית.

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

מוצרים חדשים

רישום לניוזלטר של store4family

קבלו עדכון ראשון על כל המבצעים הכי חמים!

All search results
סגור
Scroll to Top
גלילה למעלה